Pravidla pro pohyb v Městské sportovní hale

26.10.2021

Pravidla pro tréninky dětí z přípravek ve Sportovní hale.

Od úterý 26.10.2021 bude platit následující pravidlo.

 Rodiče s dětmi budou čekat před vstupem do haly a dovnitř budovy budou moci vstoupit teprve s trenérkou. Trenérka dorazí do Sportovní haly nejpozději 5 min před začátkem tréninku, nejdříve však 10 min před začátkem tréninku.Před příchodem trenérky nebude nikdo do budovy vpuštěn a to ani v případě nepříznivého počasí, proto je nutné, jezdit na tréninky přesně, nikoli o 15 či 20 minut dříve.

Děti nebudou moci chodit samostatně na toalety. Budou 2 pauzy na toaletu během tréninku. První pauza bude cca po 30ti minutách, proto je potřeba, aby děti byly na začátek tréninku vyčůrané. Samozřejmě v akutních případech je doprovodíme na toaletu i mimo určenou pauzu, nicméně naučte je, aby si došly na toaletu ještě před tréninkem.

Další pravidla, která je nutné dodržovat:

  • Před vstupem do tělocvičny je nutné se přezout do čisté obuvi, která je vhodná do haly.
  • Osobní věci, které nejsou k samotnému tréninku potřeba, se odkládají do šatny. Děti si s sebou do haly berou pití v uzavíratelné láhvi a případně mikinu. Nemají na sobě náramky, řetízky apod.
  • Na tréninkovou plochu po dobu tréninku vstupují jen trenéři a atleti/děti. Pro rodiče je vyhrazen v době tréninku prostor ochozu. Toto opatření je z důvodu bezpečnosti sportujících dětí. Přítomost rodičů často ovlivňuje pozornost dítěte při tréninku. V neposlední řadě jde i o to, že některé děti špatně nesou, že kamarád má na ploše rodiče a on musí být sám.


Děkujeme za respektování pravidel.