Zlatý pohár pro vítěze Zajícovy ligy putuje po pěti letech opět do Hustopeč

20.10.2021

Obrovská radost zavládla v sobotu 16.10.2021 ve sportovní hale v Moravském Krumlově při vyhlašování vítězů družstev Zajícovy ligy 2021. Po pěti letech stanuli Hustopečtí atleti na stupni nejvyšším a zvedli nad hlavu zlatý pohár. Vítězství nebylo zadarmo, neboť do posledního kola, kde byl silniční běh, šli hustopečtí atleti na druhém místě za družstvem Přísnotic, kteří jsou známí svými výkony právě ve vytrvalostních bězích a  krosové a silniční běhy jsou jejich silnou stránkou. Přesto nebo právě proto naše družstvo vytáhlo do boje o zlato s odvahou a obrovským nasazením. Celkem se za naše družstvo účastnilo sobotního běhu 29 závodníků. Díky tomuto nasazení jsme v posledním kole letošní Zajícovy ligy zvítězili a  já jsem tomu opravdu moc ráda. Opět se potvrdilo, že v jednotě je síla. Že pokud budeme držet spolu napříč všemi tréninkovými skupinami, pokud se budeme vzájemně podporovat a půjdeme pomoci družstvu i na závody, kde zrovna není naše oblíbená disciplína, můžeme si pak všichni společně užít tu chvíli slávy a radosti. A v Krumlově byla opravdu úžasná atmosféra a to během celého závodu. Celkové vítězství bylo výsledkem půlročního snažení a já chci moc poděkovat všem závodníkům, kteří se na tom během všech závodů podíleli. Velký dík patří také rodičům za jejich podporu a ochotu jezdit s námi a trenérům, kteří své svěřence podporují a vedou.  A příští rok nás čeká obhajoba titulu. Již nyní se těším. Vaše trenérka Michaela Houdková